Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post
Borås Lillemor Carlsson lillemor.carlsson@mark.se
Enköping Maria Fager Hohenthal Maria@lexegalia.se
Eskilstuna Ann-Sofie Karlsson annsofie@aktiveraspa.se
Falun Åsa Högstedt asa.hogstedt@comhem.se
Gotland Karin Hedberg gutemor46@gmail.com
Gävle Karin Henriksson ka_pe51@hotmail.com
Gävle Karin Östhol karin.osthol@gmail.com
Gävle Marianne Wickenberg marianne.wickenberg@gmail.com
Gävle Marina (Mia) Söderlund miaulf14@gmail.com
Göteborg Inger Graas stig.graas@gmail.com
Göteborg Åsa Lövgren Jansson asa.l.j@telia.com
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Agneta Hedengren agneta.hedengren@gmail.com
Jönköping Lisbeth Stridh Gustafsson lisbeth_sg@hotmail.com
Kalmar Marie-Louise Hagström hagstrom@egenutveckling.se
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Monica Svensson  monica.e.svensson@gmail.com
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Malmö Salonger Gert Tornberg gert.tornberg@telia.com
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Norrtälje Karin Zelander karin.lundqvist.zelander@telia.com
Sundsvall  Elisabeth Dahlin Westberg 060.572307@telia.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala Mitra Jalili mitrajalili@hotmail.com
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Catharina Hemmingsson lecat.gustafsson@telia.com
Västerås Ylva Yngvesson ylva@pronorna.se
Ystad/Malmö Pearl Jarl info@pearl.nu
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Östersund Pia Edblad edblad.sorviken@gmail.com
Östersund Raya Vestlund raya.vestlund@margaretagarden.se

Blogg: Alexandra Charles

Alexandra Charles

Nytt år, nya möjligheter och nya utmaningar!: Ett nytt år är verkligen som att få ett oskrivet, nytt blad att börja diktera på! Spännande eller hur! Vad lovar vi inte oss själva... ofta tror jag att vi lovar att bli en bättre människa, börja ... Läs mer »

Donera gärna!

PG: 120 89 08-2, BG: 5591-9484, Swish: 123-338 49 89
Coala LifePeptonic Mediacal ABScandicBoehringer IngelheimBig TravelMedilensVi stödjer ÄldrekontaktStar for life i Sydafrika