Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post

Dalarna

Lena Reyier

lenareyier@gmail.com

Dalarna Carina Vikenadler

carina.vikenadler@hotmail.com

Enköping Maria Fager Hohenthal Maria@lexegalia.se
Enköping Stella Rosenqvist terapeutstella@gmail.com
Eskilstuna Ann-Sofie Karlsson annsofie@aktiveraspa.se
Gotland Eva von Krusenstierna

eva@bromo.se

Gävle Karin Henriksson ka_pe51@hotmail.com
Gävle Karin Östhol karin.osthol@gmail.com
Göteborg Åsa Lövgren Janson asa.l.j@telia.com
Göteborg Karin Funk artist@karinfunk.se
Halmstad Ann-Cathrine Edvall-Madsen edvall-madsen@comhem.se
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Anne Ekström anneekstrom52@gmail.com
Jönköping Dagnija Waern dagnija.waern@telia.com
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Monica Svensson  monica.e.svensson@gmail.com
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Lund Ann-Cathrine Hjerdt hjerdt@gmail.com
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Norrköping Birgitta Hunn lrayne510@gmail.com
Norrtälje Karin Zelander karin.lundqvist.zelander@telia.com
Skara Margareta Kraepelien Lundh margareta.k.lundh@telia.com
Skara Maria Hultberg maria.hultberg@sv.se
Sundsvall  Elisabeth Dahlin Westberg 060.572307@telia.com
Sundsvall Eva Wiklund eva.justina@hotmail.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala  Caroline Säll info@halsovinstenuppsala.se
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Elsi-Marie Andreasson rutigatights@gmail.com
Västerås Britt Eriksson larsbritt.eriksson@telia.com
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Östersund Pia Edblad edblad.sorviken@gmail.com
Östersund Raya Vestlund raya.vestlund@margaretagarden.se
Önsköldsvik Katarina Kvick katarina.ax.kvick@gmail.com

Blogg: Alexandra Charles

Alexandra Charles

I SOMMARENS SOLIGA DAGAR: Det är skönt när vårt Stockholm är grönt! Under sommaren är det svårt att välja, eftersom både landet och stan är så inbjudande! Baden lockar och musik överallt. Dessutom vill vi umgås med vänner... Läs mer »

Donera gärna!

PG: 120 89 08-2, BG: 5591-9484, Swish: 123-338 49 89
HemfridMylanArcameaBioGaiaBirkaGedeon RichterPfizer ABiZafeAmgen ABBayerCoala LifePeptonic Mediacal ABScandicBig TravelMatkomfort