Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post
Borås Lillemor Carlsson lillemor.carlsson@mark.se
Enköping Maria Fager Hohenthal Maria@lexegalia.se
Eskilstuna Ann-Sofie Karlsson annsofie@aktiveraspa.se
Falun Åsa Högstedt asa.hogstedt@comhem.se
Gotland Eva von Krusenstierna

eva@bromo.se

Gävle Karin Henriksson ka_pe51@hotmail.com
Gävle Karin Östhol karin.osthol@gmail.com
Gävle Marianne Wickenberg marianne.wickenberg@gmail.com
Gävle Marina (Mia) Söderlund miaulf14@gmail.com
Göteborg Inger Graas stig.graas@gmail.com
Göteborg Åsa Lövgren Jansson asa.l.j@telia.com
Halmstad Ann-Cathrine Edvall-Madsen edvall-madsen@comhem.se
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Margareta Sparv Andersson maggan.sparv@gmail.com
Jönköping Dagnija Waern dagnija.waern@telia.com
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Monica Svensson  monica.e.svensson@gmail.com
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Malmö Gert Tornberg gert.tornberg@telia.com
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Norrtälje Karin Zelander karin.lundqvist.zelander@telia.com
Sundsvall  Elisabeth Dahlin Westberg 060.572307@telia.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala  Caroline Säll info@halsovinstenuppsala.se
Uppsala Ann Eckernäs anneckernas@me.com
Uppsala Mitra Jalili mitrajalili@hotmail.com
Uppsala  Lena Sandström sandstrom.lena@gmail.com
Uppsala Eleonor Eklund eleonor.eklund@bredband.net
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Elsi-Marie Andreasson lvasteras@neuroforbundet.se
Västerås Britt Eriksson  larsbritt.eriksson@telia.com
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Örebro Margareta Svidén  
Östersund Pia Edblad edblad.sorviken@gmail.com
Östersund Raya Vestlund raya.vestlund@margaretagarden.se
Önsköldsvik Katarina Kvick katarina.ax.kvick@gmail.com
Örnsköldsvik Ulla Boström  ulla.bostrom@ornskoldsvik.se

Blogg: Alexandra Charles

Alexandra Charles

Tänk vilken kraft musiken har!: Visst spritter det lite extra i kroppen nu när vårsolen äntligen visar sig ordentligt! Jag säger det så ofta jag kan, och kommer åt, att musik och dans verkligen är det bästa av "medicin" för såväl... Läs mer »

Annonser

Arcamea - Vår berättelse
Bungypump

Donera gärna!

PG: 120 89 08-2, BG: 5591-9484, Swish: 123-338 49 89
Gedeon RichterSvensk LivräddningMedilens Nordic ABNovartis Sverige ABPfizer ABMathem i Sverige ABMediRätt ABAstellas Pharma ABAmgen ABBayerCoala LifePeptonic Mediacal ABScandicBoehringer IngelheimMaqt - Politikens hetaste blogg- och debattforum.Big TravelMedilensMatkomfortVi stödjer ÄldrekontaktStar for life i Sydafrika